אודות

מיט נט נוסדה ע"י אוהבי בשר - למען אוהבי בשר!

אנו גאים להוביל את מהפכת צרכנות הבשר באינטרנט. תוך שילוב של אתר חנות אינטרנטי מתקדם עם מוצרי בשר משובחים הישר מחנות המפעל.

הסיפור שלנו מבוסס על אהבה גדולה ורבת שנים לבשר איכותי. עם השנים העמיקה האהבה למקצוע והתחדד האתגר הבלתי פוסק לשפר את איכות התוצרים  כדי להביא ללקוחותינו מוצרי בשר ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

מיטנט משווקת בשר טרי שמיוצר במפעל סטרילי ובתנאים נאותים וכפוף לכל הנהלים המחמירים של משרד הבריאות ומשרד החקלאות. סוג הבקר נבחר בקפידה לאחר בחינה מדוקדקת של משקים בארץ העוסקים בגידול בקר איכותי ובריא.

אנו דואגים לבשר מתחילת התהליך. הבקר גדל בחוות גידול מבוקרות ומטופחות ונהנה מתנאי גידול אופטימליים: מזון, מזג אוויר, תוספי תזונה, שעות מרעה בשטח ועוד. מתוך משקים אלו נבחר הבשר  המובחר ביותר והבחירה המנצחת מוכיחה את עצמה.

לאחר מכן הבקר מועבר בתנאים נאותים ומכבדים לשחיטה מבוקרת, מפוקחת וכשרה למהדרין.

סיומו של התהליך עובר במפעל הבשר המתקדם, הבשר עובר תהליכי ניקוי, יישון, חיתוך ופריסה בתנאים סטריליים, מבוקרים ומפוקחים. מייד אחר כך נארז באריזת וואקום לשמירה על הטריות והטעם לאורך זמן.

מפעל הבשר פועל תחת סטנדרטים גבוהים עם רישיון יצרן. המפעל בפיקוח משרד החקלאות ומשרד הבריאות, בפיקוח של וטרינר. כל הייצור נעשה בהשגחה צמודה של טכנולוג מזון בכיר.

במהלך השנים השתפרו תהליכי הייצור, המכונות, הטכניקות והאריזות, והגיעו למוצר שהוא לא פחות ממושלם. אוהבי בשר רבים רוכשים אצלנו בשר בקביעות ונהנים  מאיכות בשר ללא פשרות.

 

מיט נט מביאה אליכם את כל הניסיון, התשוקה והאהבה לבשר עד הבית, באריזות טרמיות מקוררות, עם אחריות מלאה לתוצרים ומתוך כוונה לפתח אתכם, לקוחותינו, מערכת יחסים לטווח ארוך.

 

ברוכים הבאים!