שמן זית - ארבניקה

48.00 ₪
יח'

*המשקל והמחיר הסופי יקבעו בשקילה לפרטים נוספים

שמן זית איכותי, עדין מאוד ובעל טעם מתקתק המופק מזן הארבקינה הגדל במטע של משק אחיה. לשמן הארבקינה אופי פירותי וארומטי, הוא נחשב לעדין שמבין שמני הזית ומתגאה בטקסטורה קלילה. אין לו מרירות או חריפות, והוא אהוב מאוד על חובבי בישול בארץ ובעולם בזכות טעמו הניטרלי. זו הסיבה ששמן זית ארבקינה של משק אחיה הוא מצוין לתיבול, בישול ואפילו לאפייה. שמן זית ארבקינה של משק אחיה מתאים מאוד לשתייה, לתיבול סלטים או דגים נאים, לאפיית בצקים, לתבשילי ירקות ולמאכלים בהם הוא לא נדרש להפגין דומיננטיות. הוא מצטיין באחוזי חומצה אולאית גבוהים, מה שהופך אותו לשמן אופטימלי לטיגון. בשל אופיו הארומטי, מומלץ לצרוך את שמן הארבקינה עד כשנה מהמסיק, אז טעמו האופייני והניחוח שלו נמצאים במיטבם. זהו שמן זית כתית מעולה ישראלי, שמקורו של הזן בספרד, ומתאים למי שמחפש את האיכויות של שמן הזית, אך לא רוצה להרגיש את הטעם שלו. בשתי מילים: פשוט וטעים

תנאי שימור

אנחנו ב Meat Net משקיעים מאמצים רבים על מנת שהבשר שלנו יצא מאיתנו ויגיע אליכם בטמפרטורה הנכונה. אנו אורזים את כל האריזות באריזת וואקום, זה מאפשר חיי מדף ארוכים יותר והגנה טובה יותר על המוצר. ניתן להשאיר את הבשר במקרר למשך עד 5 ימים לפני הכנתו או לאחסן אותו במקפיא מיד עם קבלת המשלוח. במידה ואתם מתכוונים לשמור על הבשר במקפיא עד לשימוש - מומלץ להזמין את המוצרים שהם קפואים, אך לא חובה. בבשר הקפוא אנו משתמשים במכשיר מיוחד שמקפיא את הבשר במהירות (שוק פריזר). זו טכנולוגיה ייחודית שמאפשרת לבשר לשמור על הטריות שלו ולהאריך את חיי המדף כך שכאשר תבשלו אותו תוכלו ליהנות מבשר עם טעם עשיר. אגב, אנו ממליצים להפשיר את הבשר במקרר ולא בחוץ.
משלוחי הבשר שלנו ב- Meat Net יוצאים בתיקים טרמיים ייעודיים! אנו החברה היחידה בארץ שמייצרת ומייבאת תיקים טרמיים מיוחדים ויוקרתיים המאפשרים שמירה על טריות הבשר במהלך המשלוח. התיק המיוחד שלנו הוא רב פעמי ותוכלו להשתמש לשימושים רבים.

משלוחים בקירור ואזורי משלוח

כל משלוחי הבשר המהירים שלנו יוצאים מצוננים ובתוך תיק שומר קור מיוחד. התיק התרמי הוא בייצור וייבוא מיוחד שלנו, הוא מאפשר לבשר לשמור על הטמפרטורה שלו למשך עד 4 שעות מרגע שהוא יצא מהחנות. אגב, התיק רב פעמי כך שתוכלו להשתמש בו לכל צורך של העברת מזון או סתם לים.

איזורי המשלוח שלנו:

בשלב זה אנו מגיעים ל: צפון תל אביב, גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה, גבעת שמואל, כפר סבא, רעננה, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, כפר שמריהו, רשפון, הר סוף, געש, נתניה, אבן יהודה, כפר יונה, והישובים הנמצאים 10 ק"מ סביב נתניה

השקית המיוחדת שלנו:

איך תדרגו את המוצר?
  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
rank