שמן זית - פיקואל

48.00 ₪
יח'

*המשקל והמחיר הסופי יקבעו בשקילה לפרטים נוספים

שמן זית כתית מעולה המאופיין בארומה פירותית נהדרת ובטעמים רעננים של זית ירוק, המופק מזן פיקואל הגדל במטע של משק אחיה. לשמן הפיקואל טעם עשבוני עדין וייחודי שמוסיף טוויסט לכל מנה, מרירות עדינה וחמיצות נמוכה, ולכן הוא מתאים לתיבול של סלטים טריים, גבינות ומאכלים ים-תיכוניים. התכונה הבולטת של שמן זית פיקואל היא ההתאמה המושלמת שלו לטיגון. זן הפיקואל מכיל אחוז גבוה של נוגדי חמצון וחומצה אולאית, והוא בעל דרגת פירוקסואיד נמוכה ביותר. בזכות שני יתרונות אלה הוא עמיד לפירוק בחום, ולכן הוא המומלץ ביותר לטיגון ובישול. מוצאו של הפיקואל בחבל אנדלוסיה שבספרד. הוא נחשב לאיכותי ביותר בזכות חמיצות נמוכה במיוחד ויציבות גבוהה, ונוגדי החמצון שלו שומרים לכם על הבריאות. זהו שמן יציב במיוחד, אשר שומר על טעמו ותכונותיו גם באחסון ממושך.

תנאי שימור

אנחנו ב Meat Net משקיעים מאמצים רבים על מנת שהבשר שלנו יצא מאיתנו ויגיע אליכם בטמפרטורה הנכונה. אנו אורזים את כל האריזות באריזת וואקום, זה מאפשר חיי מדף ארוכים יותר והגנה טובה יותר על המוצר. ניתן להשאיר את הבשר במקרר למשך עד 5 ימים לפני הכנתו או לאחסן אותו במקפיא מיד עם קבלת המשלוח. במידה ואתם מתכוונים לשמור על הבשר במקפיא עד לשימוש - מומלץ להזמין את המוצרים שהם קפואים, אך לא חובה. בבשר הקפוא אנו משתמשים במכשיר מיוחד שמקפיא את הבשר במהירות (שוק פריזר). זו טכנולוגיה ייחודית שמאפשרת לבשר לשמור על הטריות שלו ולהאריך את חיי המדף כך שכאשר תבשלו אותו תוכלו ליהנות מבשר עם טעם עשיר. אגב, אנו ממליצים להפשיר את הבשר במקרר ולא בחוץ.
משלוחי הבשר שלנו ב- Meat Net יוצאים בתיקים טרמיים ייעודיים! אנו החברה היחידה בארץ שמייצרת ומייבאת תיקים טרמיים מיוחדים ויוקרתיים המאפשרים שמירה על טריות הבשר במהלך המשלוח. התיק המיוחד שלנו הוא רב פעמי ותוכלו להשתמש לשימושים רבים.

משלוחים בקירור ואזורי משלוח

כל משלוחי הבשר המהירים שלנו יוצאים מצוננים ובתוך תיק שומר קור מיוחד. התיק התרמי הוא בייצור וייבוא מיוחד שלנו, הוא מאפשר לבשר לשמור על הטמפרטורה שלו למשך עד 4 שעות מרגע שהוא יצא מהחנות. אגב, התיק רב פעמי כך שתוכלו להשתמש בו לכל צורך של העברת מזון או סתם לים.

איזורי המשלוח שלנו:

בשלב זה אנו מגיעים ל: צפון תל אביב, גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה, גבעת שמואל, כפר סבא, רעננה, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, כפר שמריהו, רשפון, הר סוף, געש, נתניה, אבן יהודה, כפר יונה, והישובים הנמצאים 10 ק"מ סביב נתניה

השקית המיוחדת שלנו:

איך תדרגו את המוצר?
  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
rank